Jedzenie, zakwaterowanie i dojazd

Jedzenie

Opłata konferencyjna w wysokości 120 PLN obejmuje śniadania w miejscu, w którym odbywą się warsztaty, oraz przerwy kawowe każdego dnia.

Dodatkowo można wykupić obiady w Bistro Świetlica znajdującym się na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ na wybrane dni od poniedziałku 18.09 do piątku 22.09 w cenie 30zł za obiad. Ponadto ostatniego dnia konferencji zamiast obiadu przewidziana jest darmowa pizza.

Zakwaterowanie

Opłata konferencyjna nie obejmuje zakwaterowania uczestników warsztatów. Poniżej przedstawiamy listę propozycji noclegowych z dobrym połączeniem komunikacyjnym oraz przystępnymi cenami.

Atlantis Hostel

Moonhostel

Red Carpet Hostel

Dream Hostel

Hotel Studencki Żaczek

Hotel Studencki Nawojka

Transport

Najbliżej Wydziału Matematyki i Informatyki znajduje się przystanek Norymberska. Dojeżdżają tu wszystkie tramwaje i autobusy jadące w kierunku pętli Czerwone Maki P+R, a precyzyjniej - autobus numer 578 i tramwaje linii 11, 17, 18 oraz 52. Ten ostatni jest połączeniem bezpośrednim z dworca kolejowego (przystanek przy dworcu to Teatr Słowackiego). Planowy czas przejazdu na trasie Teatr Słowackiego - Norymberska to 19 minut, a proponowana oferta biletowa prezentuje się następująco:

  • bilet jednorazowy 20 minut:
    • ulgowy - 2 złote,
    • normalny - 4 złote;
  • bilet krótkookresowy 7 dniowy (wystarczy tylko na I strefę - pozwoli to na dowolną liczbę przejazdów w graniach miasta Kraków):
    • ulgowy - 28 złotych,
    • normalny - 56 złotych.

Zakup biletów odbywa się w automatach zlokalizowanych na niektórych przystankach (m.in. na przystanku Teatr Słowackiego), automatach znajdujących się w pojazdach - tutaj najlepiej być wyposażonym w drobne monety i kartę płatniczą - a także za pomocą aplikacji mobilnych. Przydatna informacja w ostatnim wypadku to numer boczny pojazdu, który złożony jest z dwóch literek i trzech cyferek, umieszczony nad każdym kasownikiem. Brak możliwości zakupienia biletów u kierowców.

Więcej informacji tutaj.