Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków to szansa dla młodych studentów na przedstawienie wyników swoich badań. To czas dla nas, pasjonatów, którym matematyka płynie w żyłach, aby wsłuchiwać się w referaty kolegów i koleżanek, jak również zaproszonych gości, którzy lubią na takich wydarzeniach prezentować jeszcze nieopublikowane wyniki. Ale! Toż to Warsztaty! Muszą zatem pojawić się także sesje problemowe prowadzone przez naszych gości i opiekunów naukowych. Może się tam zdarzyć wszystko, na co będziecie mieli chęci. Jednego dnia czeka nas także sesja posterowa.

Naszym głównym celem jest nauka, wymiana myśli i nawiązanie kontaktów naukowych. Nie wolno jednak zapomnieć o kontaktach towarzyskich. W tym celu odbędzie się kilka wyjść integracyjnych. Z roku na rok są to inne wydarzenia, przykładowe wyjścia to kręgle, kino, zwiedzanie Krakowa, grill czy paintball, słowem – wszystko, co tylko może przyjść do głowy tegorocznym organizatorom.

Nazwa może i brzmi poważnie, nie jest to jednak powód do strachu. To wydarzenie jest dla Ciebie, od pierwszych uśmiechów na rejestracji po ostatnie dźwięki kruszącej się kredy. Nie martw się swoim angielskim, dasz radę, w razie czego będą tu inni Polacy, którzy na pewno Ci podpowiedzą. Weź ze sobą znajomych – w grupie weselej, zarówno w podróży, jak i na miejscu. Spróbuj swoich sił z referatem lub plakatem, ostatecznie jesteśmy tutaj, żeby uczyć się wzajemnie od siebie.

Zapraszamy serdecznie – będzie wspaniale. Jeśli masz pytania, zawsze możesz do nas napisać: kmsuj@uj.edu.pl.